اخبار

با حضور مهندس حسین زاده مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی همایش بازاریابی و تجارت الکترونیک در تبریز برگزار شد.

با حضور مهندس حسین زاده مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی همایش بازاریابی و تجارت الکترونیک در تبریز برگزار شد.
با سخنرانی مهندس حسین زاده مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی در جمع اساتید، دانشجو یان و علاقمندان به حوزه بازاریابی و تجارت الکترونیک، همایش بازاریابی و تجارت الکترونیک در تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ICT استان: مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی در همایش بازاریابی و تجارت الکترونیک با اشاره به ظرفیت های استان در حوزه صنعتی، تجاری و... خاطر نشان کردند با وجود شرکت های فعال بخش خصوصی در تجارت الکترونیک می توان ارتباط تنگاتنگی بین این دو بخش به منظور تحول در بازاریابی و تجارت الکترونیک بوجود آورد.

ایشان با بر شمردن فعالیت های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه زیرساخت های کشور، آماری ازجمله شبکه ملی اطلاعات و  پروژه رساندن باند پهن تا درب منازل (FTTH) خاطر نشان کردند با بهره برداری از این زیرساخت ها تحولی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین بازاریابی و تجارت الکترونیک ایجاد خواهد شد، بدین منظور از همه فعالان این حوزه درخواست کردند که با قدرت در این عرصه وارد شده و سال 93 که شروع تحول در این حوزه خواهد بود سهم استان را نیز در این حوزه بالا ببرند.

ایشان همچنین آمادگی خود را در حمایت از بنگاه های کسب و کار در این حوزه اعلام کرده و اظهار امیدواری کردند که با مشارکت همه ذینفعان شاهد تحول بزرگی در این حوزه در استان باشیم.
۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۳:۵۵
تعداد بازدید : ۵۳۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید