اخبار

تشکیل جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی حوزه ICT با حضور نماینده ارومیه و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس

تشکیل جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی حوزه ICT با حضور نماینده ارومیه و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس
جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان آذربایجان غربی با حضور نماینده ارومیه و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، یوسف زاده مدیر کل ICT و سایر مدیران استانی وزارت ارتباطات برگزار شد.

قاضی پور در این جلسه اظهار داشت : وجود مردم متدین از ویژگی های عمده مردم استان آذربایجان غربی می باشد و ابراز امیدواری کرد با همت و همکاری مردم و مسئولین و استفاده از پتانسیل های موجود در آینده ای نزدیک شاهد رشد و توسعه هر چه بیشتر این استان باشیم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از مدیران ICT خواست با توجه به ظرفیت ها و توانمندی های موجود در منطقه نسبت به توسعه بخش ICT و ارائه خدمات به مناطق محروم اقدام نمایند ایشان ضمنا به مشکلات ارتباطی موجود در استان اشاره و خواستار رسیدگی و حل موارد اعلامی گردیدند.

یوسف زاده مدیرکل ICT استان نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارش مختصری از اقدامات صورت پذیرفته توسط اداره کل ICT اظهار داشت در آینده نزدیک بیش از 320 روستای محروم استان از نعمت اینترنت پرسرعت برخوردار خواهند گردید.

در این جلسه مصوب شد که موضوعاتی چون رفع مشکل همپوشانی تلفن همراه در مناطق مرزی، تامین فضای مناسب جهت استقرار دیتا سنتر و ارائه پیشنهادات استان در خصوص اجرای برنامه های آینده شرکت پست و پست بانک در دستور کار قرار گیرد.

۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۴:۰۱
تعداد بازدید : ۵۱۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید