اخبار

آغاز دریافت مدارک صدور پروانه نظام مدیریت امنیت اطلاعات در استان گیلان به عنوان استان پایلوت

آغاز دریافت مدارک صدور پروانه نظام مدیریت امنیت اطلاعات در استان گیلان به عنوان استان پایلوت
دریافت مدارک ارزیابی و صدور پروانه نظام مدیریت امنیت اطلاعات (نما) در استان گیلان به عنوان استان پایلوت آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران،‌ به منظور جلوگیری از رفت و آمد های غیر ضرور و همچنین استفاده از ظرفیت های ادارات کل  ICT استان ها، شرکت های متقاضی دریافت این پروانه در استان گیلان،‌می توانند با مراجعه به اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان،‌ نسبت به ثبت  و تحویل مدارک درخواست خود اقدام کنند.

بدیهی است کلیه مراحل بعدی نیز از طریق این اداره کل قابل پیگیری خواهد بود و نیازی به مراجعه متقاضیان به تهران وجود ندارد.

این گزارش حاکی است،‌ سازمان فناوری اطلاعات ایران در راستای رسالت محوله بر مبنای سند افتا ، نسبت به ایجاد  نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات (نما) اقدام کرده است.در همین رابطه در سال 1389 فراخوان هایی جهت شناسایی و ارزیابی صلاحیت ارکان تعریف شده در "نما" به صورت جداگانه  برگزار شد .

لازم به ذکر است متقاضیان می توانند در صورت نیاز به توضیحات بیشتر هنگام تکمیل فرم های ارزیابی و یا در خصوص مراحل مختلف فرایند ارزیابی صلاحیت، به بخش "سوالات متداول سایت سازمان فناوری" مراجعه و در صورت عدم رفع ابهام با شماره تلفن 2263700-0131از ساعت 9 الی 11صبح تماس حاصل کنند.

۲۳ فروردین ۱۳۹۳ ۱۶:۳۳
تعداد بازدید : ۶۲۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید