اخبار

انتصاب مدیر کل دفتر هماهنگی امور استانهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

انتصاب مدیر کل دفتر هماهنگی امور استانهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
طی حکمی از سوی مهندس مهدی راسخ، معاون توسعه مدیریت هماهنگی و امور پشتیبانی، حسنعلی عیسی زاده به سمت مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد.

با عنایت به اینکه جناب آقای عباس رجایی مدیرکل وقت دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت به افتخار بازنشستگی نایل گردیدند لذا بر این اساس از سوی جناب آقای مهندس راسخ معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت، جناب آقای مهندس حسنعلی عیسی‌زاده به سمت مدیر کل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت منصوب و مشغول به کار شدند. ضمنا همکاران این دفتر انتصاب بجا و شایسته ایشان را تبریک عرض می‌نماید.

درپایان با الهام از حدیث «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»  از زحمات و خدمات بی شائبه جناب آقای عباس رجایی در طول 30 سال خدمت صادقانه تقدیر و تشکر می نماید و از خداوند متعال سلامتی و عزت ایشان را خواستار است.

متن حکم جناب آقای مهندس راسخ نیز به شرح ذیل است:

امید است ضمن هماهنگی و تعامل لازم با مدیران استانی و مدیران واحدهای تابعه وزارت متبوع، با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در چارچوب شرح وظایف در انجام امور محوله و خدمت به مردم موفق و موید باشید.

توفیق شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.

۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۵:۴۶
تعداد بازدید : ۵۹۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید