اخبار

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی: ادارات کل فناوری اطلاعات استان ها در راستای پیاده سازی دولت الکترونیک گام بر می دارند

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی: ادارات کل فناوری اطلاعات استان ها در راستای پیاده سازی دولت الکترونیک گام بر می دارند
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مهم ترین نقش ادارات کل استانی را با توجه به وظایف وزارت ارتباطات در دولت پیاده سازی شبکه ملی اطلاعات و دولت الکترونیکی در کشور دانست.
به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مهندس مهدی راسخ در مراسم معارفه مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ها پاسخگوی مطالبات مردم در استان ها هستند و موظفند تا در جهت توسعه ICT در کشور گام بردارند.

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی ادامه داد : بسیاری از  مشکلات ادارات کل استانی در طول یکسال گذشته برطرف شده است.

وی با تاکید بر اهمیت عملکرد دفتر هماهنگی امور استان های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به عنوان نماینده  بخش حاکمیت با هدف ایجاد هماهنگی در اجرای برنامه ها و سیاست های بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات بین تمامی واحدهای تابعه در استان  عمل می کنند و در این راستا دفتر هماهنگی امور استان های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نقش پررنگی در انسجام بخشیدن به این حوزه را دارد.

راسخ در پایان نگرش برنامه ریزی و عملکرد هماهنگ در استان ها را یک الزام خواند و گفت: مدیران کل استانی به عنوان نماینده ارشد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات  وظیفه پاسخگوئی به  وزیر ارتباطات  و مقامات ارشد استان را بر دوش دارند.

۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳
تعداد بازدید : ۲۳۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید