اخبار

جلسه فعالان حوزه ICT استان آذربایجان غربی با حضور معاونین وزیر ارتباطات برگزار شد

جلسه فعالان حوزه ICT استان آذربایجان غربی با حضور معاونین وزیر ارتباطات برگزار شد
جلسه فعالین حوزه ICT با حضور مهندس خسروی معاون وزیر ارتباطات و ریس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت زیرساخت، مهندس راسخ معاون توسعه مدیریت وزارت ارتباطات، مهندس ضیایی مدیر عامل پست بانک و دکتر صفرزاده معاون تئوسعه مدیریت استانداری آذربایجان غربی و مدیران شرکتهای فعال در حوزه ICT در تاریخ 1393/05/29 در محل استانداری آذربایجان غربی برگزار شد.

 به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این جلسه مهندس خسروی به موفقیت مرزی این استان اشاره و انتقال دیتا از درگاههای این استان را مهم برشمرد.

وی با اشاره به اینکه در حوزه پهن باند برای رسیدن به اهداف برنامه پنجم تلاش بسیار زیادی باید انجام شود گفت: خوشبختانه با تلاشهای صورت گرفته و تاکیدات وزیر محترم در طی یکسال گذشته سه میلیون نفر به کاربران اینترنت پرسرعت اضافه  شده و هنوز تا رسیدن به اهداف برنامه پنجم توسعه باید فعالیت بسیار زیادی انجام دهیم.

وی در پاسخ به سوال یکی از مدیران حاضر در جلسه در خصوص برنامه های وزارت ارتباطات برای سیم مسی گفت: هنوز در کشور ما کابل مسی به عنوان بهترین مسیر برای انتقال دیتا می باشد و ظرفیت زیادی برای توسعه انتقال از طریق سیم مسی وجود دارد.

در این جلسه دکتر صفرزاده معاون توسعه مدیریت استانداری آذربایجان غربی با اشاره به توانمندی این استان خواستار توجه ویژه مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات به این استان شد.

۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶
تعداد بازدید : ۲۰۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید