اخبار

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی وامور پشتیبانی: توجه به نیروی انسانی در جهت رشد و شکوفایی اقتصادی کشور الزامی است

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی وامور پشتیبانی: توجه به نیروی انسانی در جهت رشد و شکوفایی اقتصادی کشور الزامی است
معاون وزیر ارتباطات با اشاره به اهمیت توسعه سرمایه های انسانی بر لزوم توجه به نیروی انسانی در اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: توجه به نیروی انسانی در جهت رشد و شکوفایی اقتصادی کشور موثر است.
به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس مهدی راسخ در مراسم چشم انداز سال دوم دولت تدبیر و امید که سه شنبه مورخ 93/06/04 در وزارت ارتباطات برگزار گردید اظهار داشتند: توجه به بهبود مستمر و ایجاد نظام تشویق و تنبیه برای کارکنان،  پیاده سازی نظام شایسته سالاری را در دولت ممکن سازد.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: باید آموزش کارکنان مطابق با نیازها باشد و در این راستا در وزارت ارتباطات طی یکسال گذشته این مهم اجرا شده است.

وی باتاکید بر این که چشم انداز فعالیت های کارکنان وزارت در سال دوم دولت تدبیرو امید باید روشن باشد تصریح کرد: در اقتصاد مقاومتی موظف هستیم که بیشتر به رونق اقتصادی توجه کرده و در همین زمینه با استفاده از سرمایه های مادی و در جهت رشد و شکوفایی کشور قدم برداریم.

وی در پایان تامین ارز مورد نیاز برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت های تابعه را یکی از اقدامات مهم این وزارت خواند و گفت: برای توسعه ICT در کشور باید تمام موانع موجود را رفع کرد.

۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۸
تعداد بازدید : ۲۰۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید