اخبار

قدردانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از راهنمایی های مراجع عالیقدر

قدردانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از راهنمایی های مراجع عالیقدر
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از راهنمایی های مراجع عالیقدر قدردانی کرد.

به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوربی اطلاعات، دکتر واعظی گفت : دیشب در فرودگاه  مطلع شدم. آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به سوالی در رابطه با نسل سوم صحبت کردند ایشان نگرانی هایی داشتند من علاقه مندم که از همین جا به حضرت ایشان و هم به مراجع بزرگوار و هم متدینین و خانواده های کشور و همه مردم اعلام کنم که موضوع اخلاقی و فرهنگی هم در نسل سه و بالاتر و هم در بقیه موارد جزء دغدغه های اصلی بنده و همکاران است.

وی ادامه داد: به همین دلیل است که پیوست فرهنگی تهیه کرده ایم و خدمت آقای رئیس جمهوربه عنوان رییس شورای عالی فضای مجازی فرستادیم و ایشان نیزدستور دادند که در مراحل کاری است که انجام شود.

وزیرارتباطات اظهارکرد:از سوی دیگر، مذاکراتی که با اپراتورها داشتیم مقررشده که تا زمانی که این پیوست فرهنگی به تصویب نرسد آن دسته از فعالیت هایی که نمی توانیم نظارت داشته باشیم، ممنوع شود.

دکتر واعظی تصریح کرد: امروز آنچه به اپراتورها برای نسل سه و بالاتر می دهیم چیزی بیش از این نیست که در دو سال گذشته رایتل به عنوان نسل سه ارائه  می کرده است. لذا ضمن اینکه تشکر می کنم. از اینکه  حضرت آیت الله مکارم شیرازی و مراجع بزرگوار ما نسبت به مسائل فرهنگی دغدغه دارند و ما را راهنمایی می کنند این اطمینان خاطر را می دهم که این مورد توجه همه همکاران و مدیران و معاونان انشاء الله با عنایت خداوند خواهد بود.

۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳
تعداد بازدید : ۲۶۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید