اخبار

افتتاح پروژه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان کرمان

افتتاح پروژه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان کرمان
به مناسبت هفته دولت پروژه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان کرمان با حضور دکتر گرامی معاون استاندار، دکتر زاهدی و دکتر پور ابراهیمی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مهندس توحیدی فرماندار کرمان و جمعی از مدیران استانی افتتاح شد.
به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در این مراسم دکتر گرامی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار با ابراز خرسندی از تعامل و ارتباط نزدیک اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات با استانداری، تحقق اهداف دولت الکترونیک و شبکه ملی اطلاعات را در چارچوب تعاملات و همکاری های فیمابین از ضروریات استان پهناور کرمان دانست.

در ادامه نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز با تقدیر و تشکر از تلاش های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان، ضمن مقایسه وضع موجود با دهه های اخیر و بیان برخی موارد از جمله مطالبات مردمی در این حوزه پرداختند.

همچنین الهامی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با تبریک هفته دولت و بیان اهمیت شبکه های ارتباطی امن و نقش فناوری اطلاعات در توسعه همه جانبه به تشریح پروژه های وزارت در استان پرداخت.

در این مراسم که با بهره برداری از پروژه "تامین اینترنت پرسرعت 438 روستای استان" از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با دفتر ICT روستای سیرچ همراه بود، دیگر پروژه های وزارت ارتباطات از جمله "توسعه پهنای باند لایه لبه استان به 24 گیگابیت بر ثانیه" ، "توسعه تجهیزات تکمیلی کانالهای بین الملل به میزان 480 کانال"، "نصب و راه اندازی سامانه های پایش ترافیک " و "توسعه مسیرهای فیبر نوری ملی به میزان 202کیلومتر" به بهره برداری رسید.

استان کرمان

۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۶:۲۷
تعداد بازدید : ۱۸۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید