اخبار

با حضور وزیر ارتباطات،113 روستا در شهرستانهای سبزوار، جغتای، جوین و داورزن در استان خراسان رضوی به اینترنت پرسرعت تجهیز شدند

با حضور وزیر ارتباطات،113 روستا در شهرستانهای سبزوار، جغتای، جوین و داورزن در استان خراسان رضوی به اینترنت پرسرعت تجهیز شدند
در راستای برنامه های هفته دولت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات باسفردراستان خراسان رضوی وحضور در روستای انداده از توابع جوین اینترنت پرسرعت 113 روستای استان را افتتاح کرد.

به نقل از مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت، دکتر واعظی با حضور در شهرستان جغتای و جوین، اینترنت پرسرعت در 113 روستای استان را افتتاح کرد.

درادامه وزیرارتباطات با مردم شهرستان جغتای دیدار کرد و باحضور در مزار شهدای جغتای یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس، در این استان را گرامی داشت.

لازم به ذکراست، طی فعالیت دولت تدبیر و امید، 134 پروژه مخابراتی در شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب به بهره برداری رسید.

این پروژه ها شامل: 113 پروژه ایجاد ADSL در روستاها از محل USO، 4 روستا کافونوری در مسکن مهر و ادارات و روستای بید خور، واگذاری تلفن ثابت در روستاهای بالای 20 خانوار از محل USO، توسعه ارتباطات سیار در شهرستانها شامل BTS، توسعه ارتباطات دیتا EDGE در BTS های شهرستان سبزوار، افزایش کانال BTSهای همراه اول و کابل کشی فیبرنوری است.

۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴
تعداد بازدید : ۲۹۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید