اخبار

برگزاری کمیته ICT استان اردبیل با حضور مدیران کل وزارت

برگزاری کمیته ICT استان اردبیل با حضور مدیران کل وزارت
کمیته ICT استان با حضور مدیران کل ستاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران استانی این حوزه در محل نمایندگی شرکت ارتباطات زیرساخت اردبیل برگزار گردید

به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، کمیته ICT استان اردبیل با حضور مهندس عیسی زاده مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانها، مهندس واحد پور ذی حساب و مدیرکل امور مالی، مهندس محمدی مدیرکل امور اداری و پشتیبانی، مهندس حسینی رئیس گروه برنامه ریزی و تلفیق بودجه، مهندس نادمی معاون دفتر امور زیربنایی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و عضو کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مهندس رجبی مدیرکل ICT استان اردبیل و دیگر مدیران ارشد ICT استانی در محل نمایندگی شرکت ارتباطات زیرساخت استان اردبیل برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه مهندس رجبی مدیرکل ICT استان ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه، توضیحاتی را از طرح های ارتباطی در حال انجام استان اردبیل ارائه نمودند. مهندس رجبی با اشاره به اجرای طرح 1000کیلومتر فیبر نوری، طرح رادیویی STANDBY، افزایش پهنای باند اینترنت و اجرای طرح های USO در روستاهای استان اردبیل بر اهمیت ویژه این استان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید نمودند. مهندس رجبی ضمن اشاره مفصل به طرحUSO عنوان کرد در سطح استان اردبیل هیچ روستای بالای 5 خانوار فاقد ارتباط و جود ندارد و اخیرا 116 روستای استان دارای اینترنت پرسرعت گردیدند وی همچنین برنامه های حوزه ICT در سال 93 را برشمردند.

در ادامه مهندس عیسی زاده مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانها ضمن اشاره به جایگاه ICT در پیشرفت کشور به تبیین اهداف و الویت ها و برنامه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استانها پرداختند. مهندس عیسی زاده با بیان جایگاه ادارات کل بعنوان نماینده عالی وزارت در استانها به نقش پررنگ ادارات کل ICT در توسعه استانی اشاره نمودند. ایشان بر لزوم حمایت و تجهیز ادارات کل و برطرف نمودن مشکلات موجود تاکید کردند.

در پایان مهندس نادمی معاون دفتر امور زیربنایی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و عضو کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به اهمیت ارتباطات و فناوری اطلاعات از دیدگاه دولت تدبیر و امید بعنوان پیشران توسعه کشور، در خصوص تعریف برنامه ها و تخصیص اعتبارات لازم توضیحاتی را بیان نمودند.

۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۶:۲۰
https://ardebil.ict.gov.ir/ |
تعداد بازدید : ۲۹۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید