اخبار

نشست مشترک مدیران کل ستادی با مدیران کل ICT استانها در مشهد

نشست مشترک مدیران کل ستادی با مدیران کل ICT استانها در مشهد
نشست مشترک مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت با مدیران کل ICT استانها در مشهد برگزار گردید.

به گزارش دفتر هماهنگی امور استانها، در این نشست عیسی زاده مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانها، ضمن تشکر از حضور مدیران کل ICT استانها، با اشاره به فلسفه وجودی و اهداف مورد انتظار از ایجاد و راه اندازی ادارات کل ICT استانها و ضرورت ایجاد تعاملات فی ما بین اظهار داشت: کلیه اقدامات و فعالیت های در حال انجام در استانها به عنوان نمایندگان ارشد وزارت متبوع بایستی در چارچوب سیاستها و برنامه های اعلامی وزارتخانه بوده و در جهت تحقق اهداف بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در ابعاد اجرایی و نظارتی صورت پذیرد. وی در ادامه با بیان شرح وظایف مصوب ادارات کل ICT استانها، بر انجام وظایف مذکور به ویژه وظایف نظارتی تأکید کرد.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانها در ادامه با تشریح اقدامات و فعالیت های اخیر صورت گرفته در این دفتر در ارتباط با رفع چالش های استانها درخصوص ساختمان، جذب نیروی انسانی، بودجه و اعتبارات، تأمین خودرو و تجهیزات مورد نیاز، عنوان نمود: جلسات و مذاکرات بسیار خوبی با معاونین محترم وزیر و برخی از مسئولین سازمانهای تابعه وزارت صورت گرفته که امیدواریم با حمایت مسئولین ارشد وزارت متبوع در تحقق اهداف مورد انتظار و ایجاد نقش تعیین شده برای ادارات کل ICT استانها موفق باشیم. وی همچنین در ادامه صحبت های خود با بیان اقدامات مورد انتظار از استانها افزود: از استانها انتظار می رود با تلاش و جدیت مضاعف در جهت اجرای برنامه های اعلام شده گام بردارند. تشریح برنامه های آتی دفتر هماهنگی امور استانها بخش پایانی سخنان عیسی زاده بود که در ادامه، هر یک از مدیران کل ICT استانها، به بیان نقطه نظرات خود و چالش های موجود پرداختند.

گفتنی است در ادامه این مراسم در بعد از ظهر روز جاری، حجت الاسلام قلیان دبیر شورای فرهنگی وزارت درخصوص سیاست های فرهنگی وزارت ارتباطات، آبرودی مدیر هسته مرکزی گزینش درخصوص مباحث جذب نیروی انسانی، عبدالهیان نماینده وزیر و مسئول هماهنگی هیأت های رسیدگی به تخلفات اداری در ارتباط با تخلفات اداری کارکنان، مهندس نادمی معاون دفتر امور زیربنایی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و عضو کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در ارتباط با فرآیند تدوین برنامه ششم توسعه و ضوابط تنظیم بودجه سال 1394 کل کشور و شفیعی مدیرکل پست استان خراسان رضوی به مناسبت 17 مهر روز جهانی پست و اقدامات انجام شده در پست استان، سخنرانی نمودند.

مهندس نادمی

۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۸:۳۵
تعداد بازدید : ۳۲۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید