اخبار

معاون توسعه مدیریت هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات: پست بانک به عنوان بانک عامل وزارت ارتباطات معرفی شد

معاون توسعه مدیریت هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات: پست بانک به عنوان بانک عامل وزارت ارتباطات معرفی شد
معاون توسعه مدیریت هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات، پست بانک را به عنوان بانک عامل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات معرفی کرد و گفت: مجوزهای مربوطه در این راستا از وزارت امور اقتصادی و دارائی و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت شده است.
معاون توسعه مدیریت هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات در گفت و گو با مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: از این پس همه ی عملیات بانکی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به تبع آن همه ی  شرکت ها و سازمان های تابعه از طریق پست بانک انجام می گیرد.
مهندس مهدی راسخ گفت: یکی از کاملترین شعبه های پست بانک طی چند  روز آینده در سایت پردیس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح خواهد شد.
وی ادامه داد: این بانک توانائی بالایی برای رفع نیازهای مالی و پولی مردم دارد و می تواند از امکانات و بسترهای پست نیز برای توسعه خدمات و رفع نیازهای مربوطه بهره کافی را ببرد.
راسخ گفت: پست بانک ایران بنگاهی موفق است که مزیت های خود و نیازهای مخاطبان را به خوبی شناسائی کرده و براساس آن خدمات دهی کند
وی با اشاره به عضویت این بانک در مجامع بین المللی از مؤسسه جهانی بانک های پس انداز(WSBI) و اتحادیه جهانی پست(UPU) به عنوان یک مزیت دیگر آن برشمرد و افزود: تسهیل دراستفاده آسان از امکانات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و استفاده از ظرفیت های تخصصی فناوری اطلاعات(IT) در زمینه نرم افزاری و سخت افزاری از دیگر مزیت های حضور پست بانک ایران در مجموعه این وزارتخانه است که باید به نحو مطلوبی از آن استفاده کند.
۱۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۵:۳۱
https://www.ict.gov.ir |
تعداد بازدید : ۳۶۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید