اخبار

باصدور ابلاغ توسط مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان روسای پست استان به عنوان نمایندگان اداره کل در شهرستانها تعیین شدند

باصدور ابلاغ توسط مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان روسای پست استان به عنوان نمایندگان اداره کل در شهرستانها تعیین شدند
در این جلسه مهندس مهدیقلی معاون دفتر هماهنگی امور استان های وزارت با تشریح و تبیین نقش رؤسای پست استان به عنوان نمایندگان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان بر اهمیت تاثیر ونقش آنان جهت توسعهIct تاکید شد .

در این نشست مهندس مهدیقلی که از طریق ویدئو کنفرانس با حاضرین گفتگو می نمود ، استیفای حقوق مصرف کنندگان ، کنترل و نظارت بر واحدها و شرکت در کارگروههای تخصصی شهرستانی  را از اهم فعالیت آنان بر شمرد.

ایشان با اشاره به تاریخچه ایجاد ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانها و تشریح اهداف و وظایف آن خاطر نشان ساخت : مقام عالی وزارت تاکید دارند تا ادارات کل استانها به عنوان نماینده حاکمیت در تحقق اهداف تعیین شده و توسعه ICT در شهر و بخش اقدام موثری را به عمل آورند.

در همین راستا و براساس تصمیم شورای معاونین مقرر شد از پتانسیل روسای پست شهرستانها برای نمایندگی بخش ICT استفاده شود تا به عنوان بازوی توانمند بتوانند در جهت توسعه و تحقق اهداف کمک شایانی را انجام دهند.

معاون دفتر هماهنگی امور استانها بر تعامل سازنده با حوزه ICT و فعالان این حوزه در شهرستانها تاکید و اظهارداشت : با شناسایی مشکلات ، نیازها ، فرصتها و حضور در جلسات تخصصی و کارگروهها و ارائه گزارش مستمر به مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در استفاده درست از منابع و تعیین نقشه راه توسعه ICT در شهرستانها اقدام مطلوب به عمل  آید.

۳ آذر ۱۳۹۳ ۱۶:۴۰
تعداد بازدید : ۴۴۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید