اخبار

با حضور مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانها، نمایندگان ادارات کل ICT استان آذربایجان شرقی در شهرستان های تابعه معرفی شدند.

با حضور مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانها، نمایندگان ادارات کل ICT استان آذربایجان شرقی در شهرستان های تابعه معرفی شدند.
با حضور عیسی زاده مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانها، حسین زاده مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی و مسئولین حوزه ICT استان، روسای ادارات پست شهرستان های تابعه استان به عنوان نمایندگان ICT استان آذربایجان شرقی در شهرستانها معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ICT استان آذربایجان شرقی: کارگاه آموزشی ساختار و وظایف ICT استان آذربایجان شرقی و معرفی نمایندگان ICT استان در شهرستان های تابعه آذربایجان شرقی با حضور مسئولین حوزه ICT استان و روسای ادارات پست شهرستان های تابعه استان برگزار شد. در این جلسه مهندس حسین زاده مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با تشریح عملکرد اداره کل ICT در استان و بیان اهمیت حضور نمایندگان این اداره کل در شهرستان های تابعه استان در جلسات شورای اداری و کمیته برنامه ریزی شهرستانها افزود؛ با حضور نمایندگان اداره کل ICT در شهرهای تابعه استان، قطعاً نسبت به ابلاغ و پیگیری سیاست های وزارت ICT در سطح شهرستان ها و رفع موانع و هماهنگی های لازم اقدام خواهد شد. وی ابراز امیدواری کرد با تعاملات خوبی که ما بین این اداره کل و سایر ادارات و سازمان های وابسته به وزارت وجود دارد بتوانیم در راستای اهداف عالیه وزارت متبوع قدم های مثبتی برداریم.

در این جلسه عیسی زاده نیز با تقدیر و تشکر از برگزاری کارگاه آموزشی و با وصف اینکه در پی موافقت مقام عالی وزارت در جلسه شورای معاونین وزارت متبوع در خرداد ماه سال جاری، اولین کارگاه آموزشی وظایف و ساختار ادارات کل ICT استانها در مهر ماه سالجاری در مشهد مقدس برگزار شد که طبعاً این امر به سایر استان ها تسری پیدا کرده و نمایندگان ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانها در شهرهای تابعه معرفی خواهند شد.

عیسی زاده؛ اهتمام، سعی و کوشش و حضور فعال روسای ادارات پست شهرستان های تابعه را در جلسات مرتبط خواستار گردید و افزود: مقام عالی وزارت نگاه ویژه ای به شبکه پستی کشور داشته و دارد و ما باید این حسن نظر مقام عالی وزارت را به فال نیک گرفته و ضمن استقبال از این امر در رسیدن به اهداف عالیه وزارت متبوع کوشا باشیم.

در ادامه جلسه، روسای ادارات پشتیبانی و توسعه مدیریت، بازرسی، اداره نظارت بر اپراتورها و فناوری اطلاعات (IT) درخصوص وظایف اداره کل ICT استان مطالبی را برای روسای ادارات پست شهرستان ارائه کردند.

در خاتمه مراسم حکم روسای ادارات پست شهرستان های تابعه استان به عنوان نمایندگان اداره کل ICT استان آذربایجان شرقی به ایشان اهداء شد.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانها در ادامه برنامه های خود در استان آذربایجان شرقی، به همراه مسئولین حوزه ICT استان با حضور در ساختمان جدید الاحداث اداره کل ارتباطات و فنواری اطلاعات استان از مراحل پیشرفت عملیات اجرائی بازدید کرد. عیسی زاده با ابراز امیدواری از استقرار اداره کل ICT آذربایجان شرقی در محل ساختمان جدید افزود: ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانها بایستی نسبت به موقعیت و شان و منزلت خودشان در استان و بعنوان نماینده حاکمیتی و عالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از وجود ساختمان اداری مناسب بهره مند گردند که این امر در استان آذربایجان شرقی تحقق یافته است.

همچنین در ادامه حضور عیسی زاده در استان آذربایجان شرقی، وی با کارکنان اداره کل ICT استان دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار، حسین زاده مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با تقدیر و تشکر از حضور گرم و صمیمی مهندس عیسی زاده در جمع کارکنان ICT استان آذربایجان شرقی، ضمن ارائه گزارشی مختصر از عملکرد اداره کل ICT استان، فرصت را برای همکاران مغتنم شمرد تا مباحث مربوطه را بیان نموده و از راهنمائی های وی بهره مند گردند.

در ادامه عیسی زاده نیز با ابراز خوشحالی از حضور در جمع کارکنان و تلاشگران اداره کل ICT استان، مجموعه نیروهای استان آذربایجان شرقی را ترکیبی از همکاران با تجربه و پیش کسوت و همچنین نیروهای جوان و کارآمد بر شمرد و گفت: انتظار ما هم بر این است که با وجود چنین نیروهائی اداره کل ICT آذربایجان شرقی، به عنوان یکی از ادارات سرآمد در بین استان ها بوده و به همین خاطر است که تبریز کانون توجه مقامات عالی رتبه وزارت متبوع می باشد که قطعاً مدیریت و درایت مهندس حسین زاده در این امر خیلی مهم بوده و همین امر سبب شده که مهندس حسین زاده مدیرکل ICT آذربایجان شرقی در اکثر جلسات و کارگروه های تشکیل شده در وزارتخانه از طرف تمامی ادارات کل استان ها دعوت شده و از تجربیات ایشان بهره برداری می شود.

وی در ادامه اظهار داشت: برگزاری همایش های بزرگ و ملی در استان آذربایجان شرقی به وسیله اداره کل ICT استان نشانگر رشد، فعالیت و جاافتادگی اداره کل، کارکنان و مدیریت آن مجموعه بوده که در سطح وزارت و استان مربوطه نمایان می باشد.

در ادامه این نشست صمیمی، عیسی زاده به موارد و سوالاتی که از طرف همکاران ICT استان مطرح گردید پاسخ داده و راهکارهای مناسب و راهنمایی های لازم را ارائه نمود.

۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۱
تعداد بازدید : ۵۳۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید