اخبار

انتصاب روسای پست شهرستان های استان یزد به عنوان نماینده اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان

انتصاب روسای پست شهرستان های استان یزد به عنوان نماینده اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات،‌ در جلسه شورای اداری پست استان، روسای پست شهرستانهای استان یزد با حفظ سمت سازمانی به عنوان نماینده اداره کل در شهرستانها منصوب شدند.

شورای اداری پست استان یزد دیروز مورخ 18/09/93 و با حضور آقای وزیری مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، دهقان سرپرست اداره کل پست استان ، روسای پست شهرستان ها و مدیران ستادی برگزار  گردید.

در ابتدا سرپرست اداره کل پست ضمن خوش آمد گویی گزارشی از عملکرد پست استان ارائه کرد و با اشاره به کسب رتبه اول کیفیت  کشور ی در آبان ماه از آمادگی این مجموعه  برای کمک به تحقق اهداف بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان خبر داد و خاطر نشان کرد که روسای پست به عنوان نمایندگان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در شهرستانها تمام تلاش خود را در راستای اجرای سیاستهای ابلاغی  این بخش انجام دهند.

در ادامه مهندس وزیری ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات را به عنوان نماینده عالی بخش حاکمیت  در استان ها دانست که با هدف ایجاد هماهنگی در اجرای برنامه های کلان این حوزه شکل گرفته اند.

وی اهداف و سیاستهای بخش را حمایت از حقوق استفاده کنندگان از خدمات، توسعه خدمت رسانی به مردم، هماهنگی بمنظور رفع موانع و مشکلات احتمالی در این حوزه و نظارت بر عملکرد شرکتهای خصوصی ارائه دهنده خدمات برشمرد و به نقش و اهمیت مدیر شهرستان های پست در تحقق  این اهداف تاکید کرد.

در پایان  احکام انتصاب روسای ادارات پست شهرستان های استان به عنوان نماینده اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات به ایشان تحویل شد.

۱۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۱
تعداد بازدید : ۳۳۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید