اخبار

دکتر واعظی: استان کرمانشاه به عنوان یکی از استانهای پایلوت در اجرای دولت الکترونیک می باشد

دکتر واعظی: استان کرمانشاه به عنوان یکی از استانهای پایلوت در اجرای دولت الکترونیک می باشد
دکتر واعظی صبح پنجشنبه مورخ 93/10/04 در استان کرمانشاه حضوریافت و با بازدید از اتوماسیون اداری کرمانشاه گفت: اتوماسیون اداری لازمه تحقق دولت الکترونیک است و استان کرمانشاه به عنوان یکی از استانهای پایلوت در اجرای این مهم است

 به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دکتر محمود واعظی پس از ورود به استان کرمانشاه با حضور در گلزار شهدای گیلانغرب ضمن نثار گل و فاتحه، از مقام شامخ شهداء تجلیل کرد.

همجنین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از سیستم اتوماسیون اداری شهرستانهای استان کرمانشاه رونمایی کرد.

واعظی پس از رونمایی از اتوماسیون اداری استان کرمانشاه گفت: امیدوارم این استان با اجرای  اتوماسیون اداری به عنوان استان پایلوت در زمینه دولت الکترونیک پیشقدم  باشد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اتوماسیون اداری را پیش نیاز دولت الکترونیک خواند و افزود: استفاده از اتوماسیون اداری یا همان مکاتبات بدون کاغذ عاملی برای سرعت بخشیدن خدمات رسانی به مردم و زمینه صرفه جویی ملی می شود.

واعظی سپس با حضور در روستای گل محمدی از توابع گیلانغرب از نزدیک در جریان مشکلات مردم این روستا در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار گرفت.

وزیر ارتباطات در این روستا ضمن ارج نهادن به خواستهای مردمی در دولت تدبیر و امید و استقبال از پیشنهادات روستاییان در حوزه ارتباطات گفت: پروژه اینترنت پرسرعت روستایی و رفع مشکلات آنتن دهی تلفن همراه از اصلی ترین پروژه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت تدبیر و امید برای روستاهای کشور است

همچنین دکتر واعظی در جمع خبرنگاران در مزار شهدای شهر گیلانغرب در پاسخ به قیمت بسته های اینترنتی اپراتورها اظهار کرد: یکی از سه اپراتور تعرفه خود را بالاتر اعلام کرد ولی از سقف تعیین شده بالاتر نبوده و تخلفی صورت نگرفت.

وزیر ارتباطات افزود: ارائه هر بسته به سیاست اقتصادی هر اپراتور وابسته است و مشترک بعنوان بهره بردار حق انتخاب سرویس های مختلف را دارد، اما هیچ یک از اپراتورها حق ندارند از سقف تعرفه مصوب بیشتر دریافت کنند

۶ دی ۱۳۹۳ ۰۹:۰۱
تعداد بازدید : ۳۰۳

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید