پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری دومین جلسه شورای راهبری ،سیاستگزاری و هماهنگی امور استانها

برگزاری دومین جلسه شورای راهبری ،سیاستگزاری و هماهنگی امور استانها
پیش از ظهر امروز دومین جلسه شورای راهبری ،سیاستگزاری و هماهنگی امور استانها با حضور آقایان دکتر براری معاون امور دولت، مجلس و استانها، مهندس رضوانی مشاور رئیس سازمان تنظیم مقررات، مهندس ایرانی مدیرکل امور استانهای شرکت زیرساخت، مهندس طاهری ، مهندس رضایی، مهندس قاسمی، مهندس فروزان ، مهندس غلامیان ،مدیران کل بخش ICT استان سیستان و بلوچستان و مدیرکل، معاون و تعدادی از همکاران دفتر هماهنگی امور استانها برگزار گردید

به گزارش دفتر هماهنگی امور استانها در این جلسه دکتر براری با بیان اینکه بررسی ، احصا و اعلام پروژه های قابل افتتاح برای سفر مقام عالی وزارت به استان سیستان و بلوچستان در دستور کار این جلسه قراردارد لذا تاکید  مقام عالی وزارت اولویت صرف منابع در اختیار به استان سیستان و بلوچستان می باشد .

مهندس رضایی مدیرعامل مخابرات استان که از طریق ویدئو کنفرانسی در جلسه حضور داشتند درخصوص مشکلات استان در حوزه مخابرات را اعلام نمودند و خواستار مساعدت وزارت متبوع در این زمینه شدند.

در ادامه مهندس قاسمی مدیرکل سازمان تنظیم مقررات منطقه جنوب شرق با بیان اینکه مقرر گردیده شهرستانهای زاهدان ، زابل، خاش ، سراوان ، کنارک، ایرانشهر و نیک شهر از خدمات 3G بهره مند گردند به گزارشی از چالش ها و اقدامات آن سازمان در این استان پرداختند.

آقای فروزان مدیرکل پست بانک استان نیز با بیان اینکه 61 مورد صندوق در روستایی پیش بینی شده که از آن تعداد 31 مورد به بهره برداری رسیده است و از اقدامات پست بانک ایران در استان گزارشی ارائه نمودند.

آقای غلامیان مدیرکل پست استان اعلام نمودند  افتتاح تعدادی از  دفاتر روستایی و سرویس های نوین پستی همزمان با سفر دکتر واعظی به استان صورت خواهد گرفت.

آقای ایرانی مدیر کل امور استانهای شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام داشتند: 700 کیلومتر پروژه فیبر نوری در سفر مقام عالی وزارت به استان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

در پایان نیز مقرر گردید آقای مهندس رضوانی کلیه روستاهای فاقد ارتباط تلفن ثابت که بالای 10 و 20 خانوار  در استان مذکور می باشند را از طرح USO تا پایان سال جاری با هماهنگی اداره کل تنظیم منطقه جنوب شرق و مدیرکل ICT استان تحت پوشش قراردهند.

۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۷:۲۰
تعداد بازدید : ۹۸۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید