اخبار

اعلام آمادگی نماینده مرکز امور نوآوران و همکاریهای علمی شهید فهمیده گیلان در دیدار با مدیرکل ارتباطات و فناوری استان گیلان برای توسعه ict

اعلام آمادگی نماینده مرکز امور نوآوران و همکاریهای علمی شهید فهمیده گیلان در دیدار با مدیرکل ارتباطات و فناوری استان گیلان برای توسعه ict
نماینده مرکز امور نوآوران و همکاریهای علمی شهید فهمیده گیلان در دیدار با مدیرکل ارتباطات و فناوری استان گیلان برای توسعه ict در گیلان آماده همه نوع همکاری هستیم.

    مدیرکل ارتباطات و فناوری گیلان مشارکت همه علاقمندان به حوزه ictبرای حرکت به سوی جامعه دانش بنیان را نیاز امروز بر شمرد و اشاره نمود با عنایت به اهداف پیش بینی شده در چشم انداز بیست ساله کشور برای کسب مقام اول در بین کشورهای اسلامی باید با جذب و پرورش استعدادهای خلاق در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات سهم و نقش بسزایی در رسیده به هدف مورد نظر داشته باشیم.

    وی خاطر نشان ساخت با توجه به امکانات و قابلیت های مرکز شهید فهمیده با همکاری یکدیگر می توانیم در توسعه همه جانبه کشور ، رونق کسب و کار ، رشد امنیت فضای تبادل اطلاعات و به ویژه توسعه صادرات تولیدات حوزه ict گامهای بلندی برداریم .

    مهندس زهیدی نماینده مرکز همکاریهای علمی شهید فهمیده گیلان نیز ضمن ابراز خرسندی از تشکیل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان ضمن تشریح امکانات و قابلیتهای مرکز آمادگی مشارکت در طرح های توسعه ای و پژوهشی ict استان گیلان با همکاری اداره کل را اعلام و افزود:تلاش خواهیم نمود تا با بسیج امکانات و همراهی جامعه دانشجویی و دانشگاهی در رسیدن به اهداف افدامات ارزنده ای را شاهد باشیم.

    در این نشست مقرر گردید زمینه های همکاری مرکز با اداره کل مورد بررسی و با تشکیل کارگروهی مشترک با حضور نخبگان ict زمینه های فعالیت های علمی و پژوهشی فراهم گردد.

۲۷ فروردین ۱۳۹۲ ۱۵:۳۳
تعداد بازدید : ۴۵۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید