اخبار

حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات قزوین به همراه معاونین و مدیران در سازمان فاوا شهرداری

حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات قزوین به همراه معاونین و مدیران در سازمان فاوا شهرداری
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین اظهار داشت با همفکری، تعامل و تبادل اطلاعات میان دو مدیریت بتوان وظایف محول شده را به نحو مطلوب تری انجام و گام های مثبتی در اجرای پروژه ها برداشت.
 

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین به همراه معاونین و مدیران در راستای همکاری و تعامل هر چه بیشتر از برخی پروژه‌های سازمان فناوری شهرداری قزوین در روز دوشنبه مورخ 26/1/92 بازدید کردند. در این نشست، مهندس جاویدی با مثبت ارزیابی کردن این نشست ها اظهار امیدواری کرد با همفکری، تعامل و تبادل اطلاعات میان دو مدیریت بتوان وظایف محول شده را به نحو مطلوب تری انجام و گام های مثبتی در اجرای پروژه ها برداشت.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان  به تأثیر آمار و فناوری اطلاعات در رفع معضلات جامعه اشاره و عنوان کرد: آمار و فناوری اطلاعات، در برنامه ریزی های جامعه نقش بسزایی دارد و به حذف کار های دستی و سنتی، کاهش هزینه ها و جلوگیری از اتلاف وقت، کمک شایانی کرده است.

در ادامه مهندس اسفندیاری مدیر عامل سازمان فاوای شهرداری قزوین  مدیریت و فرهنگ سازی در خصوص استفاده از تجهیزات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را از مهم ترین وظایف سازمان های فاوا دانست و خاطر نشان کرد تبادل اطلاعات مهم ترین عامل پیشرفت جوامع اطلاعاتی محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین  در این بازدید مهندس  جاویدی  به همراه معاونین و مدیران از پروژه‌های  دیتا سنتر  ,استودیو شهر و مرکز کنترل ترافیک شهرداری قزوین بازدید کردند.

۳۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹
تعداد بازدید : ۱۹۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید