اخبار

تاسیس پژوهشکده ICT استان خوزستان همزمان با سفر دور چهارم هیات دولت

تاسیس پژوهشکده ICT استان خوزستان همزمان با سفر دور چهارم هیات دولت
بنا به گزارش روابط عمومی در مورخ 2/2/92 در آخرین روز حضور هیات محترم دولت در استان خوزستان، با حضور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات تفاهم نامه سه جانبه با دانشگاه شهید چمران و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان به امضاء رسید.

    بنا به گزارش روابط عمومی در مورخه  1392/02/02در آخرین روز حضور هیات محترم دولت در استان خوزستان، با حضور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات تفاهم نامه سه جانبه با دانشگاه شهید چمران و اداره کل ارتباطت و فناوری اطلاعات خوزستان به امضاء رسید.در این مراسم مقام عالی وزارت در سخنرانی خود هدف از تاسیس این پژوهشکده را توسعه خدمات و تجاری سازی فناوری های نوین و استفاده بهینه از توانمندیهای علمی جهت گسترش تحقیق و پژوهش دانست . تربیت استاد و پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی را براساس نیازهای بومی استان از اهداف مهم پژوهشکده ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان برشمرد .   

    در پایان مهندس غدیرپور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن اهمیت تاسیس این پژوهشکده   همکاری همه جانبه دانشگاهها و شرکتهای دانش بنیان و پارک علم  و فناوری و دانشگاه های غیرانتفاعی را با این پژوهشکده خواستار شد .

۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۵:۲۵
تعداد بازدید : ۱۵۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید