اخبار

استقبال شرکت های فعال در حوزه تولید و پشتیبانی ارتباطات و فناوری اطلاعات ازسومین جشنواره فاوا

استقبال شرکت های فعال در حوزه تولید و پشتیبانی ارتباطات و فناوری اطلاعات ازسومین جشنواره فاوا
مهندس محمود خسروی مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت و رییس کارگروه تولید و پشتیبانی سومین جشنواره فاوا با اشاره به استقبال شرکت های فعال در حوزه تولید و پشتیبانی ارتباطات و فناوری اطلاعات ازسومین جشنواره فاوا گفت:مهلت حضور شرکت ها در جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات تا پنجم اردیبهشت ماه 92تمدید شده است.
 

مهندس خسروی اعلام کرد: شرکت ارتباطات زیرساخت از تمامی شرکت های فعال در حوزه سیستم‌های مخابراتی و ارتباطی دعوت کرده است تا با مراجعه به سایت این جشنواره  به صورت الکترونیکی در این جشنواره ثبت نام کنند .

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت در ادامه ایجاد فضای تعامل و همکاری بین فعالان حوزه مهندسی ارتباطات و فناوری اطلاعات  ،   فرهنگ سازی مناسب و تکریم  بزرگان و نخبگان عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور  وحمایت از صنایع داخلی را از جمله اهداف این جشنواره دانست  و افزود:این جشنواره   دسترسی بهتر به شبکه ملی اطلاعات  ، ایجاد بستر مناسب جهت عرضه فعالیت های افراد حقیقی و حقوقی  و  فراگیر شدن خدمات دولت الکترونیکی و عمق بخشیدن به آن  را دنبال می کند.

وی در ادامه تصریح کرد: تحرک بخشیدن به فعالیت های رسانه ای الکترونیکی و ارتقاء سطح آگاهی بخشی به جامعه  و رقابت پذیری و ایجاد فضای رقابتی در همه بخش ها به ویژه دانشجویی  از سیاست هایی است که در این جشنواره دنبال می شود.

رییس کارگروه  تولید و پشتیبانی سومین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات  در ادامه توضیح داد:اعضای این کارگروه پس از ارزیابی شرکت کنندگان بر اساس شاخص ها و معیار های تعیین شده ،شرکت های برتر را در این حوزه به سومین جشنواره  فاوا معرفی خواهند کرد.

مهندس خسروی توضیح داد: در مقایسه با دو جشنواره قبلی ، تاکنون شرکت های فعال در حوزه تولید و پشتیبانی سیستم‌های مخابراتی و ارتباطی استقبال خوبی از این جشنواره داشتند و امید است با تمدید  زمان شرکت در این جشنواره  ،فرصت بیشتری برای حضور فعالان این حوزه فراهم شود.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۲۸
تعداد بازدید : ۱۰۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید