اخبار

بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از پست آذربایجان شرقی

بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از  پست آذربایجان شرقی
اداره کل پست استان آذربایجان شرقی در چهارمین سفر استانی رئیس‌جمهور و هیئت دولت به این استان مورد بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت پست دکتر نامی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که به همراه رئیس‌جمهور به استان آذربایجان شرقی سفر کرده بود با حضور در اداره کل پست استان آذربایجان شرقی از باجه مرکزی این اداره کل بازدید و با کارکنان به دیدار و گفتگو پرداخت.
دکتر نامی در این سفر که مازیار کشاورز عضو هیئت‌‌مدیره شرکت پست و عضو ستاد سفر ریاست‌جمهوری به استان وی را همراهی می‌کرد در دیدار با کارکنان پست استان آذربایجان شرقی ضمن تقدیر از تلاش این عزیزان آنان را از کارکنان خدوم دولت خواند.
کاظمی مطلق مدیرکل پست استان در این بازدید ضمن همراهی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گزارشی از عملکرد این اداره کل را به وی ارایه داد.
در ادامه سفر دکتر نامی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان آذربایجان شرقی جلسه شورای اداری شهرستان مرند نیز به ریاست ایشان برگزار شد.
در این جلسه که روز هشتم اردیبهشت‌ماه جاری باحضور امام جمعه و فرماندار مرند و همچنین کاظمی‌مطلق مدیرکل پست و سایر مدیران ارشد استان در محل فرمانداری مرند برگزار گردید، دکتر نامی به بررسی مسایل و مشکلات شرکت‌های تابعه پرداخت.
وی پتانسیل‌های بالای منطقه از جمله ثبات و امنیت و پویایی را عامل اصلی رشد و تعالی و جذب سرمایه‌گذاری بیشتر عنوان کرد و در جهت رفع موانع قول مساعدت و یاری داد.
در ادامه سفر دکتر نامی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان آذربایجان شرقی وی به همراه کاظمی مطلق، مدیر کل پست و سایر مدیران ارشد استان به گلزار شهدای مرند استان رفته و نسبت به مقام شامخ شهدای دفاع مقدس ادای احترام کردند.

 

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰
تعداد بازدید : ۱۶۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید