اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهکیلویه و بویراحمد از راه اندازی تلفن GSM تعداد 107روستای استان در سال 92 خبرداد

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهکیلویه و بویراحمد از راه اندازی تلفن GSM تعداد 107روستای استان در سال 92 خبرداد
از مجموع 1800 روستای استان تاکنون قریب 1700 روستا به شبکه ارتباطی متصل شده اند .
 

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهکیلویه و بویراحمد در حاشیه جلسه شورای برنامه ریزی استان گفت:تا کنون قریب 1700 روستا از مجموع 1800 روستای استان به شبکه ارتباطی کشور متصل شده اند.

"سید یاسر حسن پور" افزود:راه اندازی تلفن روستایی امکان استفاده مردم را از خدمات متنوع ارتباطاتی از قبیل تلفن همراه،اینترنت،فکس ... فراهم می نماید.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سالهای بعد از انقلاب  دراستان افزود:وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور تکمیل پروژه خدمت رسانی رأسا با تعیین پیمانکاران بخش خصوصی پروژه GSM روستایی را اجرا می نماید.

این مقام مسئول افزود:در سال 92  پروژه GSM روستایی تعداد 19 روستا به بهره برداری رسیده است و تعداد 13 روستای دیگر در آستانه بهره برداری می باشد.

حسن پور گفت:با پیگیریهای انجام شده از طریق وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ،استان کهگیلویه بویراحمد با تعداد 107 روستا یکی از استانهاییست که بیشترین تعداد روستاهایی را که پروژه GSM در سال 92 در آن اجرا می شوند را به خود اختصاص داده است.

وی افزود: تا پایان امسال تمامی روستاهای باقیمانده به شبکه ارتباطی متصل می شوند.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۶:۰۹
تعداد بازدید : ۳۶۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید