اخبار

مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه الکامپ در استان با حضور مسئولین سازمان فناوری و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین

مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه الکامپ در استان با حضور مسئولین سازمان فناوری و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین
چهارمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر از تاریخ 18/2/91 به مدت 5 روز در محل دائمی نمایشگاههای استان آغاز به کار نموده است. در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور مقام‌های دولتی و خصوصی برگزار گردید مهندس انصاری معاون توسعه سازمان فناوری اطلاعات کشور با بیان اینکه اهمیت فناوری اطلاعات بر کسی پوشیده نیست یاد آورشد: کشورهای دنیا سال‌هاست که یکی از فعالیت‌های بنیادی خود را بر این اساس نهاده و رشد اقتصادی در این عرصه شش درصد بوده است.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین این اداره کل به همراه ادارات زیر مجموعه وزارت به معرفی خدمات و برنامه های کلان حوزه فناوری اطلاعات در غرفه اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات اقدام نمودند.

از جمله خدمات ارائه شده در این غرفه تشریح  پروژه های شبکه ملی اطلاعات ، شبکه سلامت ، شبکه رشد و خدمات تلفن روستائی و معرفی خدمات الکترونیکی پست ، پست بانک و همچنین معرفی تجهیزات مورد استفاده در اداره کل تنظیم مقررات رادیویی و شرکت ارتباطات زیرساخت می باشد.

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴
تعداد بازدید : ۱۱۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید