اخبار

معرفی سرپرست حراست اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی

معرفی سرپرست حراست اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی
صبح روز دوشنبه مورخ 22/2/92 همزمان با اولین سالروز تاسیس اداره‌کل، مراسم معارفه سرپرست حراست اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی با حضور جمعی از مقامات و مدیران حراست استان و ستاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل اداره‌کل برگزار شد.
 

در آغاز مراسم، آقای مهندس تقی‌آبادی  سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ضمن عرض خیر مقدم، درباره جایگاه ارتباطات در اسلام مطالبی را عنوان و با اشاره به نقش و اهمیت ICT، بر ضرورت مدیریت و مراقبت از آن در برابر آسیبهای احتمالی تاکید کرد.

آقای سبوحی معاون مرکز حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه به جایگاه و نقش ادارات کل استانی به عنوان نماینده‌ عالی بخش حاکمیتی در استانها اشاره کرد. آقای بوستانی معاون اقتصادی اداره‌کل اطلاعات استان و آقای کاظمی مدیرکل حراست کل استان نیز درباره اهمیت و جایگاه حراست در سازمانها و مباحث مرتبط با دفاع سایبری مطالبی را بیان داشتند.

در پایان این مراسم، جناب آقای لاچینیان، مدیر حراست پست بانک استان با حفظ سمت به عنوان سرپرست حراست اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی و هماهنگ‌کننده حراست واحدهای تابعه وزارت مستقر در استان معرفی گردید.

مجموعه اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برای ایشان آرزوی موفقیت دارد.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۶:۱۵
تعداد بازدید : ۱۵۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید