اخبار

برگزیدگان جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات مشخص شدند .

برگزیدگان جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات مشخص شدند .
 

فهرست برگزیدگان براساس اعلام هیات داوران سومین جشنواره ملی ارتباطات و فناری اطلاعات که روز 28 اردیبهشت ماه همزمان با روز جهانی ارتباطات با حضور فعالان بخش ICT کشور برگزار شد، به شرح زیر است:

برگزیدگان نهایی کار گروه آموزش و اطلاع رسانی

بخش بهره گیری دانشگاه ها، مراکز و موسسات علمی و آموزشی از زیر ساخت های آموزش مجازی

لوح تقدیر هیات داوران به شرکت طراح سیستم دانا اهدا شد.

بخش مقاله، یادداشت، مصاحبه، گزارش و اخبار در زمینه ICT

تندیس نقره ای جشنواره (رتبه دوم)، لوح تقدیر و هدیه نقدی برای خبر برگزیده به خانم ها فاطمه سامعی و زهرا حاجیان و تندیس نقره ای جشنواره به معصومه ستوده در بخش یادداشت اهدا شد.

در بخش مقالات مروری لوح تقدیر هیات داوران به هدی سادات حسینی و در بخش گزارش تصویری لوح تقدیر داوران به محمدرضا سهرابی اهدا شد.

برگزیدگان نهایی کارگروه تولید و پشتیبانی

تولید کنندگان برتر نرم افزار

بخش فناوری اطلاعات: تندیس نقره ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی شرکت داده پردازان دوران (رتبه دوم) و لوح تقدیر هیات داوران به شرکت داتیس حائز تقدیرنامه تقدیم شد.

بخش پست: تندیس نقره ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی شرکت های ارغوان سبز گیتی و ایده پرداز یلدا (رتبه دوم) و تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت های تجارت هوشمند دایگان (رتبه سوم) تقدیم شد.

بخش ارتباطات: تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت تذرو افزار و پردازشگران شرق آسیا (رتبه سوم) اهدا شد.

تولید کنندگان برتر سخت افزار

بخش پست: لوح تقدیر هیات داوران به شرکت آناد صنعت سپهر اهدا شد. (تقدیرنامه)

بخش ارتباطات: تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت نیان الکترونیک و صنایع ارتباطی آوا رتبه سوم تقدیم شد.

شرکت های برتر پشتیبانی

بخش ارتباطات: تندیس نقره ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت پیشگامان کویر یزد (رتبه دوم) تقدیم شد.

بخش فناوری اطلاعات: تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت مبین نت (رتبه سوم) اهدا شد.

بخش پست: تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت ایده ورزان سیستم (رتبه سوم) رسید.

برگزیدگان نهایی کارگروه کیفیت و ارائه خدمات شبکه ای

ارزیابی اپراتورها

اپراتور SAP: تندیس طلایی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت ارتباطات ماهواره ای سامان (رتبه اول) رسید؛ تندیس نقره ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت های پارس ارتباطات و آرین ماهواره رتبه دوم و تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت عصر ارتباطات بین الملل پارس کار (رتبه سوم) اهدا شد.

 

اپراتور PAP: تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت آریا رسانه تدبیر ( شاتل) (رتبه سوم) و پارس آنلاین ارتباطات (رتبه سوم) اهدا شد.

لوح تقدیر هیات داوران به شرکت های انتقال داده های آسیاتک و پیشگامان توسعه ارتباطات (تقدیرنامه) رسید.

اپراتورهای شبکه تلفن ثابت: لوح تقدیر هیات داوران شرکت به مخابرات استان قم اهدا شد.

برگزیدگان نهایی کارگروه ارائه خدمات و محتوا

ارائه خدمات عمومی شهری

لوح تقدیر هیات داوران به شهرداری تهران و نیروی انتظامی ناجا (تقدیرنامه) اهدا شد.

ارائه خدمات نوین

تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت توسعه دیباگران کیمیا و لوح تقدیر هیات داوران به شرکت بیان (تقدیرنامه) اهدا شد.

ارائه خدمات پولی و مالی

تندیس نقره ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی شرکت بورس کالای ایران و لوح تقدیر به سازمان امور مالیاتی کشور (تقدیرنامه) اهدا شد.

خدمات آموزشی الکترونیکی

در بخش خدمات آموزش الکترونیکی تندیس نقره ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به دانشگاه پیام نور (رتبه دوم) اهدا شد.

در بخش ارتباطات و حمل و نقل تندیس نقره ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به وزارت راه و شهرسازی رتبه دوم رسید.

در بخش سلامت تندیس طلایی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی رتبه اول تقدیم شد.

در بخش کسب و کار لوح تقدیر هیات داوران به سازمان بورس و اوراق بهادر و شرکت فناوری اطلاعات آریان پاسارگاد اهدا شد.

برگزیدگان نهایی کار گروه پژوهش و نوآوری

کمیته تخصصی انتخاب پژوهشگر برتر

تندیس نقره ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به به دکتر هادی شهریار شاه حسینی اهدا شد.

در بخش کمیته تخصصی انتخاب دانشجوی برتر تندیس طلایی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به رشید میرزاوند بروجنی رسید.

در بخش کمیته تخصصی انتخاب استاد برتر تندیس طلایی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به پرویز جبه دار مارالانی اهدا شد.

در بخش کمیته تخصصی انتخاب انجمن برتر لوح تقدیر هیات داوران به انجمن علمی فرمانده و کنترل ایران تقدیم شد.

در بخش کمیته تخصصی انتخاب عضو هیات علمی برتر تندیس طلایی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به جواد صالحی رتبه آور رسید.

تندیس نقره ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به عباس محمدی و وحید احمدی (رتبه دوم) رسید.

برگزیدگان نهایی کار گروه توسعه کسب و کار

تندیس نقره ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت پارلا صنایع و تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت نیان الکترونیک و شرکت فناوری اطلاعات اشتاد پارس تقدیم شد.

برگزیدگان نهایی کار گروه دولت الکترونیک

تندیس طلایی جشنواره و لوح تقدیر به همراه هدیه نقدی به استانداری خراسان جنوبی (رتبه اول) تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به استانداری های یزد و کمان برای (رتبه سوم) تقدیم شد.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۶:۳۳
تعداد بازدید : ۱۲۳

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید