اخبار

دبیر سومین جشنواره فاوا خبر داد: انتخاب برگزیدگان از میان 1250 شرکت

دبیر سومین جشنواره فاوا خبر داد: انتخاب برگزیدگان از میان 1250 شرکت
برگزیدگان سومین جشنواره ملی فاوا از میان بیش از یک هزار و 250 شرکت و هزاران محور خدمت در 9 کار گروه تخصصی و پس از ساعت ها کار کارشناسی انتخاب و معرفی شدند.
 
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر محمد کرم پور در سومین جشنواره ملی فاوا،ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: طی سه دهه گذشته، ict تغییر بنیادین در نگرش و سبک زندگی و رفتار انسان به وجود آورده است.
وی افزود: این انقلاب بنیادین در باطن نگرش انسان را به جهان و نحوه اداره زندگی بشر را متحول کرده است.
وی خاطر نشان کرد: به منظور روش شناسی و جهان سازی عمیق علمی، تخصص، اندیشه و حکمت، می توان از برگزاری جشنواره ها به عنوان یکی از ابزارها استفاده کرد.
معاون وزیر ارتباطات تصریح کرد: رشد روز افزون و مستمر کیفیت و کمیت در خدمات حاصل از فناوری اطلاعات و ارتباطات یکی دیگر ازاهداف برگزاری این جشنواره محسوب می شود.
وی ادامه داد: سازماندهی رقابت نرم، مستمر و رو به رشد، خلق ادبیات و حکمت آفرین و حکیم سازی متخصصان حوزه، بومی سازی تولیدات سرویس و تجهیزات ict تحقق چشم انداز 1404 از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.
دکتر محمد کرم پور، با اشاره به وظایف حاکمیتی وزارت ارتباطات گفت: این وزارتخانه روابط حاکمیت و فعالان بخش را چه خصوصی و چه تعاونی مفهوم سازی و معنا بخش می کند.

وی ادامه داد: چهارمین جشنواره فاوا با برنامه نوین که به واسطه آن ارتقاء سطح جشنواره منطقه ای شدن و بین الملل شدن محقق می شود برگزار خواهد شد.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۶:۵۴
تعداد بازدید : ۱۱۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید