اخبار

گفتمان مجری طرح خدمات عمومی اجباری روستایی با مدیران کل ict استانی

گفتمان مجری طرح خدمات عمومی اجباری روستایی با مدیران کل ict استانی

آقای مهندس مظلومی معاون وزیر و مجری طرح خدمات عمومی اجباری روستایی (uso)در روز شنبه مورخ 28/2/92  در جمع مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانها در سالن الغدیر وزارت ارتباطات حضور یافته وضمن ابراز خرسندی از این دیدارآرزوی موفقیت درانجام امورمحوله برای ایشان راخواستارشدند.

ایشان با تاکید به واگذاری مسئولیت (uso) به عنوان مجری طرح در دوم آبان ماه سال 1391 ، از سوی وزیرمحترم وقت اشاره به چگونگی تخصیص اعتبار و منابع طرح مزبور در قالب تخصیص بودجه دولت پرداختند و تلاشهای بعمل آمده در جهت مدیریت ردیف اعتباری طرح مذکور به ردیف اعتباری جمعی خرجی ( در آمد هزینه ) که یکی از اقدامات مثبت به منظور استفاده بهینه از منابع موجود می باشدرا مورد اشاره قراردادند.

در ادامه مجری طرح (uso)به مشارکت حداکثری اپراتورهااشاره واظهار امیدواری نمودند که در آینده نزدیک با حسب نظر مقام عالی وزارت و همکاری معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی ساختار سازمانی چابک در قالب انجام وظایف مجری طرح تحت عنوان یک مرکز مستقل زیر نظر وزارت متبوع به تصویب و اجراخواهد رسید .

ایشان خدمت به مردم خدوم و شریف ایران اسلامی در مناطق روستایی که فاقد امکانات تلفن ثابت، همراه و دیتا می باشند را عبادت و خدمتی ماندگار برای مدیران ICT  استانی دانستند.

مهندس مظلومی ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانها را به عنوان بازوی توانمندمجری طرح درتحقق انتظارات پیش رو اعلام و تاکید نمودند نظارت میدانی اپراتورهای فعال در حوزه (uso) به عهده ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانها خواهد بود .

وی با اشاره به مشکلات موجوداظهار نمودند حتی الامکان سعی براین است از اپراتورهایی که دارای پروانه کشوری می باشند استفاده شود . در خاتمه جلسه پرسش و پاسخ برگزار گردید و به سوالات مدیران استانی پاسخ لازم داده شد.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۷:۰۹
تعداد بازدید : ۱۵۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید