اخبار

سفر مدیرعامل پست به استان چهارمحال و بختیاری

سفر مدیرعامل پست به استان چهارمحال و بختیاری
مدیرعامل شرکت پست نهم خرداد ماه جاری به استان چهارمحال و بختیاری سفر کرده و از پست استان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پست محمدحسن کرباسیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت در این بازدید با حضور در جلسه شورای اداری ضمن تقدیر از مدیریت و همکاران پست استان ابراز امیدواری کرد که با استفاده از پتانسیل موجود در نیروهای پست استان بتوان به اهداف عالیه‌ شرکت دست ‌یافت.
وی ارائه سرویس‌های مطلوب و با کیفیت با استفاده از برترین فناوریهای روز دنیا را از افتخارات پست دانست و از همکاران خواست تا در حفظ این رویه و ارائه خدمات بهتر به مشتریان در جهت افزایش رضایت‌مندی آنان بیشتر تلاش نمایند.
مدیرعامل شرکت پست با اشاره به اهمیت سرانه مرسولات پستی، استفاده بیشتر مشتریان از خدمات پستی و افزایش سرانه مرسولات را گامی مهم در جهت کاهش رفت و آمد غیر ضروری آنان و کاهش آلودگی صوتی و زیستی، ترافیک و نیز کاهش میزان مصرف سوخت دانست.
وی در ادامه تلاش نیروهای توزیع را قابل تقدیر دانست و از این بخش به عنوان جزء لاینفک مجموعه پستی نام برد و خواستار توجه و ساماندهی بیشتر این حوزه شد.
مدیرعامل شرکت پست تبدیل واحد کدگذاری به اداره را افزایش مسئولیت این حوزه دانست و خواستار سهولت در ارائه کدپستی ده‌رقمی و جلب رضایت مشتریان شد و در ادامه انعقاد قراردادهای فیمابین با ادارات و سازمان‌ها در جهت استعلام کدپستی متقاضیان و بهنگام‌سازی کدپستی ده‌رقمی از جمله بانک‌ها را از دیگر امور لازم‌الاجرا در راستای اطمینان بخشی به طرفین قرارداد برشمرد.
فضلعلی پور مدیرکل پست استان چهارمحال و بختیاری نیز در این جلسه گزارش اقدامات صورت گرفته در استان را ارائه داد.
وی ابراز امیدواری کرد تا با حمایت بیشتر مسئولان شرکت بتوان اعتبارات ملی بیشتری را جذب و پروژه‌های ناتمام را به نحو شایسته به اتمام رساند.
 
دیدار مدیرعامل پست با استاندار چهارمحال و بختیاری
رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل پست در ادامه سفر به استان چهارمحال و بختیاری با مهندس علی‌اصغر عنابستانی استاندارچهارمحال و بختیاری نیز دیدار کرد.
کرباسیان در این دیدار که مدیرکل پست استان و معاونانش وی را همراهی می‌کردند، با اشاره به جابجایی 814 میلیون مرسوله از طریق شبکه پستی در سال 91 در خصوص انجام خدمات نیابتی از سوی سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی مطالبی را بیان داشت.
وی اظهار امیدواری کرد با حمایت‌های استاندار از مجموعه پست انشاا... خدمات مطلوب به مردم عزیز استان ارائه شود.
استاندار نیز ضمن تقدیر از مسئولان شرکت پست به دلیل انجام خدمات نیابتی اذعان داشت: در بحث هدفمندی یارانه‌ها با توجه به پراکندگی جمعیتی در استان اجرای این قانون از روند مطلوبی برخوردار بود که در این میان نمی‌توان نقش پست استان را نادیده گرفت.
عنابستانی همکاری اداره کل پست استان در ایجاد مقدمات انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی و همچنین خدمات ارزشمند نامه‌رسانان را نیز ستود.
فضلعلی‌پور مدیرکل پست استان هم گزارشی از چگونگی ارائه خدمات رایج پستی و همچنین خدمات نیابتی از سوی دستگاه‌های اجرایی از درگاه پست استان به صورت الکترونیکی ارائه داد.
در پایان این دیدار تابلو تمبر تمثال مبارک حضرت امام  توسط مهندس کرباسیان به استاندار اهدا شد.

۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۶:۱۷
تعداد بازدید : ۱۶۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید