اخبار

برگزاری چهارمین نشست کمیسیون پایش استان کهگیلویه و بویراحمد

برگزاری چهارمین نشست کمیسیون پایش استان کهگیلویه و بویراحمد

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد ، در این نشست که با هدف بررسی تخلفات و شکایتهای مردم استان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در یاسوج برگزار شد،مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت:کمیسیون پایش ضمانت اجرایی قوانین و حقوق مصرف کنندگان در حوزه ارتباطات است.

"سید یاسر حسن پور" ضمن تأکید بر نقش این کمیسیون در کاهش تخلفات در حوزه ارتباطات افزود:تصمیمات اخذ شده با حضور اکثریت اعضا در این کمیسیون لازم الاجراست.

رئیس کمیسیون پایش استان تأکید کرد:از آغاز تأسیس این کمیسیون در استان پرونده های زیادی در این کمیسیون مورد بررسی و اعمال نظر قرار گرفته اند.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خاطرنشان کرد:بیشتر تخلفات این حوزه ناشی از غریزه سودجویی بیشتر توسط ارائه دهندگان خدمات ارتباطات و همچنین ناآگاهی برخی از استفاده کنندگان از این فضاست.

حسن پور همچنین از مردم عزیز استان بخاطر همکاری با اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص شناسایی تخلفات این حوزه تقدیر و تشکر کرد و گفت:امیدواریم با نهادینه کردن حوزه نظارتی ارتباطات در استان دیگر شاهد هیچگونه تخلفی در این حوزه نباشیم.

۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۵:۵۱
تعداد بازدید : ۱۶۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید