اخبار

برگزاری اولین جلسه ستاد هفتم تیر در فرمانداری شهرکرد با حضور مسولان و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری

برگزاری اولین جلسه ستاد هفتم تیر در فرمانداری شهرکرد با حضور مسولان و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرکرد در ابتدای این جلسه شهدای هفتم تیر را مایه سربلندی و عزت ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: شهیدان بزرگوار هفتم تیر 1360 همواره در جهت تحقق عدالت اجتماعی و رفع محرومیت از قشرهای کمتر برخوردار تلاش می‌کردند. یدا... گودرزی قانون گرایی را از ویژگی‌های برجسته سیّدالشهدای انقلاب اسلامی(شهید بهشتی) ذکر کرد و افزود: شهید بهشتی همواره با تحجر ، التقاط و تجدید نظر طلبی مبارزه می‌کرد و در همه کارهایش دلبستگی به خدا و انس با قرآن کریم مشهود بود.

 در ابتدای این جلسه که صبح روز یکشنبه مورخ 92/4/2 در سالن شهید جعفرزاده فرمانداری شهرکرد برگزار شد، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرکرد شهدای هفتم تیر را مایه سربلندی و عزت ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: شهیدان بزرگوار هفتم تیر 1360 همواره در جهت تحقق عدالت اجتماعی و رفع محرومیت از قشرهای کمتر برخوردار تلاش می‌کردند.

یدا... گودرزی قانون گرایی را از ویژگی‌های برجسته سیّدالشهدای انقلاب اسلامی(شهید بهشتی) ذکر کرد و افزود: شهید بهشتی همواره با تحجر ، التقاط و تجدید نظر طلبی مبارزه می‌کرد و در همه کارهایش دلبستگی به خدا و انس با قرآن کریم مشهود بود.

در ادامه‌ی این جلسه علی گرجی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نیز با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در راستای باشکوه‌تر برگزار شدن سی و دومین سالگرد عاشورای هفتم تیر 60 گفت: شهید بهشتی چهره‌ای بی نظیر و فراموش نشدنی در انقلاب اسلامی ایران است.

وی گفت: شهدای والامقام هفتم تیر به فرموده حضرت امام خمینی(ره) عناصری خدوم و ابرار بودند و شخصیت والایی همچون آیت الله دکتر بهشتی در میان آنها که متفکر بزرگ و عالمی عامل و جامع و ربّانی به معنای واقعی کلمه بود. 

گرجی وظیفه کسانی را که با ابعاد وجودی این شهید بزرگوار و شهید دیارمان رحمان استکی آشنا هستند سنگین عنوان کرد و خاطرنشان کرد: همه کسانی که نسبت به انقلاب اسلامی احساس مسئولیت دارند باید خصوصیات اخلاقی و سیره این بزرگواران را برای همه به خصوص جوانان به صورت تابلویی زیبا مجسم کنند چراکه آشنایی نسل جوان با شخصیت های علمی، عملی و معنوی بزرگانی همچون شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی می‌تواند این نسل را به راهی هدایت کند که به استمرار انقلاب اسلامی و تحکیم ارزشها و آرمانهای اسلامی و انقلابی منتهی شود.

گفتنی است این جلسه با حضورپرشور اعضای ستاد هفتم تیر استان و شهرستان و علی الخصوص دستگاه هایی که در فاجعه هفتم تیر شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده‌بودند برگزار گردید که طی آن اعضاء به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و تصمیماتی در خصوص نحوه برگزاری شایسته مراسمات سی و دومین سالگرد شهدای هفتم تیر اتخاذ گردید.

۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۴:۱۵
تعداد بازدید : ۲۴۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید