اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان : پیگیر اجرای پروژه شبکه ملی سلامت، در اصفهان هستیم

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان : پیگیر اجرای پروژه شبکه ملی سلامت، در اصفهان هستیم
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان از اهتمام و پیگیری این اداره کل برای اجرای پروژه شبکه ملی سلامت، در اصفهان خبر داد و گفت: بانک اطلاعاتی ما به منظور پیاده سازی این پروژه تکمیل شده است.
تقی شفیعی در گفت و گو با مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت : به منظور پیگیری و همکاری جهت اجرای پروژه شبکه ملی سلامت، اطلاعات مربوط به بیش از یک  هزار و 200 بیمارستان، دارو خانه، آزمایشگاه، مطب، مرکز بهداشت و درمانگاه جمع اوری و تکمیل شده است.

وی همچنین از تلاش وزارت ارتباطات در استان اصفهان به منظور راه اندازی مرکز داده استان اصفهان، خبر داد و گفت: به همین جهت، پیگیری های لازم درخصوص تامین ارتباط فیبرنوری، برق و خط تلفن برای محل در نظر گرفته شده برای مرکز داده استان اصفهان، صورت گرفته شده است.

وی گفت: کارگروه پدافند غیرعامل، در استان اصفهان تشکیل شده که بر همین اساس، مشکلات موجود در حوزه امنیت ارتباطات و فناوری اطلاعات  شناسایی می شود.

وی ادامه داد: مراکز و سامانه های مهم استان در حوزه فناوری اطلاعات  شناسایی شده تا  الویت بندی  لازم جهت تأمین برق اضطراری، صورت گرفته و مشکلات موجود در حوزه امنیت ارتباطات و فناوری اطلاعات  انجام شود تا در آینده برقراری ارتباط در قرارگاه های کمیته بحران هیچ مشکلی وجود نداشته باشد.

شفیعی در پایان خاطر نشان کرد: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان از زمان افتتاح سعی بر پیشبرد اهداف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و ایجاد هماهنگی در اجرای برنامه‌ ها و سیاست ‌های بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان اصفهان را داشته است
۲۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۵:۰۳
تعداد بازدید : ۵,۱۹۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید