اخبار

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی: ادارات کل فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات به مثابه یک وزارتخانه کوچک در استانها هستند

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی: ادارات کل فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات به مثابه یک وزارتخانه کوچک در استانها هستند
معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی در دیدار با مدیران کل فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات استانی، این ادارت کل را به مثابه یک وزارتخانه کوچک در استان ها قلمداد کرده و خواستار عملکرد مقتدرانه این ادارت شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس مهدی راسخ در این دیدار اظهار داشت: مدیران کل استانی می‌بایست وظایف حاکمیتی خود را بدون دغدغه و با اقتدار به انجام برسانند.
وی ضمن قدردانی از تلاش مدیران ادارات کل فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات  در استان ها گفت: تعامل مدیران استانی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و سایر نهادها، همواره یکی از اصولی بوده که از مدیران کل استانی انتظار می رود چرا که این تعاملات می تواند هماهنگی های لازم را به منظور رفع موانع ومشکلات احتمالی پیش آمده درحوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات به وجود آورد.
معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی با تاکید بر انجام کار تیمی و گروهی بین ادارات کل، برقراری جلسات مستمر به منظور همفکری و تعامل بیشتر برای انتقال تجارب بین ادارات کل را حائز اهمیت دانست .
مهندس راسخ ، ضمن پیشنهاد ایجاد نواحی مشتمل بر چند اداره کل، خواستار برگزاری جلسات ماهانه نوبتی درهریک از ادارات به جهت بررسی مسائل و رفع آنها شد.
معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امورپشتیبانی همچنین از برگزاری نشست تخصصی مشترک مدیران کل با وزیر ارتباطات و با حضور معاونان وی خبر داد و گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در جهت تقویت ادارات کل و شفاف تر کردن وظایف و ماموریتهای آن ها تلاش خواهد کرد.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد که ادارات کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استانی بتوانند در پیشبرد هرچه بهتر اهداف کلان وزارت در استان ها مفید باشند.

۳
۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴
تعداد بازدید : ۴۵۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید