اخبار

طرح کشوری پایش و نظارت بر بازار ICT ، دهم آذرماه در سمنان برگزار شد

طرح کشوری پایش و نظارت بر بازار ICT ، دهم آذرماه در سمنان برگزار شد
به منظور ارتقاء سطح هماهنگی در نظارت بر حوزه ICT با رویکرد حمایت حقوق مصرف‌کنندگان این حوزه در سراسر کشور، مرحله اول طرح کشوری پایش و نظارت بر بازار ارتباطات و فناوری اطلاعات ، دهم آذرماه در سمنان برگزار شد.

ارتقاء سطح آگاهی مردم و فعالان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و کاهش تخلفات و جرایم این حوزه از اهداف دیگر طرح کشوری پایش و نظارت بازار ICT است.

این طرح درقالب تفاهم نامه پایش و کنترل سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات و با همکاری 9 دستگاه اجرایی و نظارتی شامل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ، شرکت ارتباطات زیرساخت ، دفتر فناوری اطلاعات استانداری ، سازمان تعزیرات حکومتی ، سازمان صنعت-معدن و تجارت ، پلیس فتا ، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی و سازمان نظام صنفی رایانه ای برگزار گردید .

در این طرح که به صورت هماهنگ و متمرکز در 31 استان کشور اجرا شد سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات در چهار محور رعایت تعرفه‌های ابلاغی مطابق با قوانین و مقررات، ارایه خدمات پشتیبانی مناسب به کاربران، بررسی وضعیت شبکه توزیع و فروش خدمات و ارایه سرویس با کیفیت مناسب و مطابق با قوانین و مقررات و مفاد قرارداد، از سوی بازرسین به صورت کمی و کیفی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

۱۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۳:۴۰
تعداد بازدید : ۳۵۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید