اخبار

مراسم تودیع و معارفه استاندار جدید استان کرمانشاه

مراسم تودیع و معارفه استاندار جدید استان کرمانشاه
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه جناب آقای مهندس بهنیا امروز در مراسم تقدیر از استاندار پیشین و معارفه استاندار جدید حضور داشتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه جناب آقای مهندس بهنیا امروز در مراسم تقدیر از استاندار پیشین جناب آقای دمیاد و معارفه استاندار جدید جناب آقای رضایی بابادی حضور داشتند.

 

در این مراسم مهندس بهنیا ضمن تقدیر و تشکر از حسن تدبیر و تلاش ارزشمند نمایندگان محترم استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، مدارک مثبته اقدامات انجام شده در برنامه‌های 100 روزه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در حوزه انتخابیه هریک از نمایندگان را به ایشان تقدیم نمود.  

شایان ذکر است در این مراسم نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه استان کرمانشاه و شهرستانهای تابعه، معاون محترم وزیر کشور، نمایندگان محترم استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان رهبری و شورای نگهبان،  فرمانداران و مقامات محترم لشگری و کشوری، اعضای محترم شورای اداری و شورای تامین، اقلیت‌های مذهبی و.... حضور داشتنــد.

۱۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۳:۴۸
تعداد بازدید : ۴۱۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید