اخبار

اجرای نخستین مرحله طرح پایش بازار فناوری و ارتباطات در استان مرکزی

اجرای نخستین مرحله طرح پایش بازار فناوری و ارتباطات در استان مرکزی
مرحله اول طرح پایش بازار فناوری و ارتباطات با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی استانی و به منظور حمایت از حقوق مصرف کنندگان و مردم صبح روز یکشنبه مورخه 10 آذرماه 92 در کلانشهر اراک اجرا شد.

مرحله اول طرح ملی پایش بازار فناوری و ارتباطات، همزمان با تمامی استان های کشور صبح دیروز در اراک مرکز استان مرکزی برگزار گردید. با اجرای این طرح ضمن بازرسی سرزده از شرکتهای خدمات دهنده در حوضه های مختلف ارتباطات و فناوری اطلاعات مشکلات موجود در این حوزه بررسی و به خدمات دهندگان فرصت قانونی برای رفع نواق مذکور ابلاغ گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، کاروان کمیته پایش استان مرکزی با حضور نمایندگان هشت دستگاه اجرایی استانی ضمن تردد در سطح کلانشهر اراک با شناسایی و بازرسی از مراکز ارائه خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات نسبت به احصا مشکلات موجود از قبیل کیفیت نامطلوب سرویس، عدم انطباق تعرفه های ارائه شده با تعرفه های مجاز ابلاغ شده از سوی مراجع ذیربط، تبلیغات نادرست و خلاف واقع، کم فروشی و مشکلات امنیتی و حفظ حریم خصوصی کاربران پرداخته و در نهایت به ارائه کنندگان خدمات مذکور فرصت قانونی لازم جهت رفع مشکلات مربوطه ابلاغ گردید.

طرح ملی پایش بازار فناوری و ارتباطات به ریاست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و با همکاری دستگاه های استانی از قبیل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان، اداره کل تعزیرات حکومتی، استانداری، نیروی انتظامی و سازمان نظام صنفی رایانه ای به صورت همزمان در تمامی کشور اجرا می گردد./

۱۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۳:۵۴
تعداد بازدید : ۴۵۵

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید