اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی رؤسای ادارات پست شهرستانهای خراسان رضوی در نشست مشهد مقدس

برگزاری کارگاه آموزشی رؤسای ادارات پست شهرستانهای خراسان رضوی در نشست مشهد مقدس
کارگاه آموزشی رؤسای ادارات پست شهرستانهای خراسان رضوی با حضور عطایی رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت و شفیعی مدیرکل پست استان خراسان رضوی برگزار گردید.

به گزارش دفتر هماهنگی امور استان ها، کارگاه آموزشی آشنایی با وظایف و مأموریتهای بخش ICT در استانها و شهرستانها با حضور عطایی رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت و شفیعی مدیرکل پست استان خراسان رضوی برای رؤسای ادارات پست شهرستانهای خراسان رضوی در ادامه نشست آموزشی تخصصی مدیران کل ICT استانها در مشهد برگزار شد.

در ابتدای جلسه، شفیعی هدف از تشکیل این کارگاه را آشنایی هر چه بیشتر رؤسای ادارات پست شهرستان‌ها با مأموریت‌های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در راستای انجام وظیفه به عنوان نماینده اداره‌ کل در شهرستان‌های خراسان رضوی و ارتباط مستمر با اداره‌ کل عنوان نمود.

در ادامه، مهندس عطایی تدوین سیاست‌ها و ضوابط کلی در زمینه توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات، سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی کلان و هدایت و نظارت بر شبکه‌های پستی، پست‌بانک و مخابراتی و فناوری اطلاعات کشور را از وظایف ادارات کل ICT برشمرد. رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت با تشریح نمودار سازمانی ادارات کل، تکالیف بخش ICT در برنامه پنج‌ساله و سند چشم‌انداز را بررسی و بر لزوم تحقق وظیفه پاسخگویی دولت در مواجهه با درخواست‌های مردمی، درخواست مراجع استانی (مراجع و مدیران استان)، الزامات قانونی ماده 29 و 30 فصل چهارم قانون مدیریت خدمات کشوری، ایجاد سازمان چابک و کارآمد به منظور تحقق اهداف برنامه پنجم توسعه و سندهای بخش ICT کشور تأکید نمود. در پایان وی هدف از برگزاری این کارگاه را بکارگیری رؤسای ادارات پست شهرستان‌ها به عنوان نماینده اداره‌کل ICT استان و در راستای نظارت و پیگیریهای قابل اعمال توسط اداره‌کل استان و همچنین عضویت اداره‌کل در شوراها و کمیته‌های مختلف استانی و تعامل سازنده با مدیرکل کل ICT در استان عنوان کرد.

لازم به ذکر است براساس تصمیمات متخذه در شورای معاونان محترم وزارت ارتباطات، مقرر گردیده است رؤسای ادارات پست شهرستانها به عنوان نمایندگان مدیران کل ICT استانها در شهرستانها تعیین و معرفی شوند که اجرای این مهم با برگزاری نشست آموزشی مذکور و کارگاه های آموزشی مربوطه در استان خراسان رضوی آغاز گردید.

۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۵:۴۲
تعداد بازدید : ۳۹۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید